KURUMSAL

YILMAZ GRUP bünyesinde BELETTE ve MAZZ Collection markalarıyla döşemelik kumaş üreten YILSAY TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ 2003 yılında yaptığı yatırımla yıllık 750.000 mt. olan döşemelik kumaş üretimini, yatırımlarına ara vermeden 2011 yılında 3.500.000 mt. Seviyesine çıkarmıştır. Son model teknolojiye sahip olan ve dinamik yapısı ile piyasanın en önemli argümanlarından biri olan Yılsay Tekstil, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Başarılı stratejiler ve sunduğu kaliteli hizmet ile sektörünün saygın firmalarından biri olmayı başaran firmamız uzun yılların tecrübesi, genç ve dinamik personeli ile müşteri memnuyetini temel ilke edinmiş lider bir kuruluştur. En son teknolojiyle donanımlı makine parkı, 10.000 m2 kapalı alanda 140 cm ve 280 cm eninde döşemelik kumaş üretiminde kendine özgün zengin kreasyonları, kaliteden taviz vermeyen ilkesi ve müşteri odaklı hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.

Döşemelik kumaş üretiminde değişen dünya modasına uygun renk ve tasarımlarını takip ederek, kendine özgü kreasyonlara sahip olan firmamız; toplam kalite anlayışıyla, insana yatırım yapan sürekli yenilikleri takip ederek, bu yenilikleri müşterilerine sunmanın heyecanı ile çalışmaktadır.

MİSYON

VİZYON

DEĞERLERİMİZ

Yılmaz Grup olarak; bireylere olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düştüğüne inanıyoruz. Bu yüzden başarı ve kalite için insan emeğine saygı göstermek gerektiğine inanıyoruz.
Kişiden birime, birimden kuruluşa iç içe geçmiş küçük ekiplerin oluşturduğu büyük bir ekip bilinciyle davranmak.
Yatırımlarda önceliği insana ve doğaya vermek.
Kişinin, birimin ya da kuruluşun sorununu kendi sorunumuz olarak algılamak ve sürekli çözüm odaklı düşünmek.
Yurtdışı çalışmalarımızda ülkemizi iyi bir şekilde temsil etmek ve anlaşmalarımızı ileri boyutlara taşımak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yılsay Tekstil olarak:
Kalite, hizmet, maliyet ve teknolojinin sürekli geliştirilmesi ilkesiyle müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutmayı,
Süreçlerimiz üzerinde sıkı kontroller dinamik yöntemimiz ve süreç maliyetlerini minimize ederek müşterilerimizin güvenine layık olmayı,
Tanımlanan kalite ve süreç hedeflerine ulaşabilmek için takım ruhuyla çalışmayı,
Kalite anlayışını yaşam tarzı haline getirmeyi kendimize ilke edindik.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yılsay Tekstil yasal sorumluluklarımızın bilinci içerisinde çevre ve insan yaşamı için üretim atıkları ve çevreye zararlı atıkları minimize eder.
Üretim ve paketleme sürecinde doğal kaynakları korumaya dikkat eder ve bunun için çalışanlara gerekli eğitim verilerek doğa sorumluluk bilinci artırılır.

DOKUMA ve DESEN

Firmamız; iyi teknoliye sahip dokuma tezgahlardan oluşan dokuma üretim tesisinde; yılların tecrübesi ve kalite anlayışıyla ayda 250.000 metre üretim yapmaktadır.
Dinamik ve girişimci ekibiyle; modaya uygun renk ve dizaynlar takibinde kendine özgü tasarımlar geliştirir. Sonsuz renk, iplik ve dokuma çeşitleriyle günün modasına biçim verecek şekilde her müşteri sınıfına hitap eder.

FOTO GALERİ

Yilmaz Grup